English
Facebook You Tube
Personeel

Ricardo Peach
Direkteur
051-404-7715
Ricardo.Peach@volksblad.com 

Roxanne Konco
Bemarkingsbestuurder
051-404-7947
roxanne.konco@volksblad.com 
 

Atie Kamper
Algemene Admin en Kunstemark organiseerder
051-404-7811
082-859-2392
atie.kamper@volksblad.com 

Michael Garbett
Assistent administrasie en Vrynge Koordineerder
051 404 7907
michael.garbett@volksblad.com

MC Roodt
Bestuurder Vrystaat Kuns en Gesondheid
MC.Roodt@volksblad.com

Adriaan Meyer
Projekbestuurder PAP
adriaan.meyer@volksblad.com 

Zane Muller
Projekbestuurder Vrywees
muller.zane@gmail.com

 

KANTOORURE: 09:00 - 17:00

 

Posadres
Vrystaat Kunstefees
Posbus 267
Bloemfontein 
9300

Adres
Vrystaat Kunstefee
Nelson Mandelarylaan 79
Bloemfontein
9301

 

 

 

 

Borge
Projekborge